HIFU

HIFU

Najnowsze urządzenie wyszczuplające i silnie ujędrniające HIFU (zastosowanie: twarz i ciało) - wykorzystuje wysokiej jakości technologię przegrzania głębokich tkanek skóry dzięki skupionej wiązce fali ultradźwiękowej.

Urządzenie HIFU emituje skupioną energię fali ultradźwiękowej wprawiając komórki w drgania. Doprowadza to do ich rozgrzania i prowadzi do koagulacji tkanek oraz stymulacji włókien kolagenowych. Zabieg technologią HIFU określany jest jako; lifting bezoperacyjny bądź lifting bez skalpela. Ultradźwięki oddziałują na ściśle określonej głębokości. W organizmie dochodzi do kontrolowanego efektu termicznego w warstwach głębokich tkanek i pobudzenia do podjęcia naturalnej obrony, a także produkcji nowych włókien kolagenowych. W efekcie prowadzi do poprawy napięcia skóry. Najważniejszą zaletą technologii HIFU jest fakt, że skóra z wierzchu pozostaje nietknięta (czasem bywa jedynie trochę zaczerwieniona), nie ma więc konieczności rekonwalescencji i już drugiego dnia po zabiegu można wrócić do normalnych aktywności.

Sam zabieg jest nieinwazyjny i niezwykle skuteczny, nazywany "królową medycyny estetycznej".

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.

Polityka prywatności

Zamknij
tel. 662 990 222